Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Majestecanta.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde;

ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı ile ödeme: 
Yapacağınız alışverişlerinizde Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı ile ödemeyi seçebilirsiniz. Kapıda ödemeli alışverişlerde hizmet bedeli olarak 4TL sipariş toplamınıza otomatik olarak eklenecektir.

Vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içerisinde (Hafta İçi Saat 16:00'dan Cumartesi 12:00 'den önce verilen siparişler aynı gün) kargo firmasına teslim edilmektedir.

Majeste Çanta siparişlerinizi kargo firmasına vermeden önce; ürünün derisini, astarını, dikişlerini, aksesuar ve metaryellerini kontrol ederek sorunsuz ürün gönderimi yapar ve tüm ürünlerini %100 Orijinal Ürün Garantisi ile ekranda görüldüğü şekliyle gönderir, ekranda görüntülenin haricinde başka ürün gönderimi ve şiparişlerinizin beklediğiniz gibi çıkmaması majestecanta.com' da söz konusu değildir.

Siparişleriniz bulunduğunuz şehrin uzaklığına göre 1 ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo tarafından 09.00 – 17.30 olan mesai saatleri içerisinde (Hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu Sipariş Geçmişim sayfasından öğrenebilirsiniz. Siparişiniz teslim edilmesini istediğiniz adreste bulunmamanız durumunda kargo firması paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

NOT: Satışlarımız sadece Yurt içidir.